Manifestacja sprzeczności – nie wiadomo kto i o co?

Zaproszenie na piketęDzisiaj rano, przed Urzędem Gminy odbyła się kilkunastoosobowa pikieta osób związanych z byłą dyrektor GOPS Słupno, p. Joanną Augustowską – aczkolwiek nikt nie przedstawił się jako organizator.

Pani Augustowska została w miniony piątek zwolniona dyscyplinarnie z pełnionej funkcji przez Wójta i ten właśnie wątek był najczęściej podnoszony przez zebranych pod Urzędem Gminy. Z nagrań, które pojawiły się w sieci można się dowiedzieć, iż protestujący nie zgadzają się z tą decyzją, choć jak sami przyznają nie znają formalnych powodów zwolnienia dyscyplinarnego. Wójt w udzielonym wywiadzie stwierdził, iż były poważne podstawy do zwolnienia – link do wypowiedzi Wójta>>>.

Dziwny to protest, do którego nikt nie chce się oficjalnie przyznać, na którym nie formułuje się konkretnych postulatów, nie przytacza się żadnych merytorycznych zarzutów, można by rzec, o co tam właściwie chodziło? czy nie należało zaczekać np. na oficjalne wyjaśnienie powodów dyscyplinarki? Byłoby to na pewno łatwiejsze do zrozumienia przez postronnych obserwatorów.

Zainteresowanych odsyłamy do obejrzenia nagrania z wiecu – link>>>.

DK

Reklamy